Przedpołudnia dla maluchów

Drodzy Rodzice!
Czasami tak jest, że coś wypada przed południem, trzeba iść i coś załatwić, a nie ma kto się zająć Waszym Milusińskim. Pół godziny stania w banku dla 4-latka to udręka, więc może lepiej sprawdzić, co danego dnia dzieje się u nas i powierzyć nam swoją latorośl na ten krótki czas?
Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 12 organizujemy Zajęcia dla Maluchów. Zapraszamy na nie wszystkie dzieci w wieku 2-6 lat. Każda godzina to inne zajęcia, które można sobie wybrać. Zaczynamy od połowy września i jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały rok. Program na każdy tydzień publikujemy w każdy poniedziałek na naszej stronie i na Facebooku. Jeżeli zainteresują Cię któreś zajęcia – zadzwoń do nas i zaklep miejsce dla swojego Malucha kilka dni wcześniej!
Korzystamy z programu Zabaw Fundamentalnych stworzonych przez Colina Rose’a i Gordona Drydena, składającego się na plan zajęć ułożonych według grup tematycznych: gry pamięciowe, zabawy uczące czytania, zabawy matematyczne, ćwiczenia stymulujące kreatywność o zróżnicowanym poziomie trudności. Podstawowym założeniem Zabaw Fundamentalnych jest połączenie wesołej zabawy ze stymulacją, co pomaga dziecku w zdobyciu wszechstronnych uzdolnień.
Twój Milusiński może nauczyć się wcześniej czytać, liczyć, a nawet pisać, ponieważ zestaw naszych ćwiczeń podczas zajęć będzie dla niego świetną zabawą. Poza tym rozwinie swoje zdolności muzyczne, artystyczne, twórcze i społeczne, a co najważniejsze – pokocha naukę.

 Wróć do strony głównej i zobacz resztę