Korepetycje inaczej

Przejdźmy od razu do rzeczy: uważamy, że WSZYSCY mogą nauczyć się WSZYSTKIEGO pod warunkiem, że uczą się w odpowiedni, indywidualny dla siebie sposób. Nie możesz niczego zapamiętać z historii, a zakuwanie nie przynosi żadnych efektów? Nie rób tego – to bez sensu. Najprawdopodobniej potrzebujesz innej metody uczenia się, pokażemy Ci ją. Fizyka jest nie-do-ogarnięcia? Jest – gwarantujemy Ci to.

Możesz zapisać się do nas na indywidualne bądź pół indywidualne korepetycje (z kolegą/koleżanką) z wybranego przedmiotu. Sprawdzimy najpierw, jaki sposób uczenia się jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, czego uczysz się najszybciej, co najbardziej Cię interesuje, potem nauczymy Cię jak się uczyć przedmiotu, który sprawia Ci trudność, a następnie według tych właśnie metod poprowadzimy nasze korepetycje przygotowane „pod Ciebie”.

Co w tym wszystkie jest najfajniejsze? (poza załapaniem o co chodzi w matmie…) Dowiesz się czegoś o sobie i będziesz mogła/mógł wykorzystać to w nauce wszystkich innych rzeczy w przyszłości!

Wróć do strony głównej i zobacz resztę