Dlaczego z nami?

Wiecie, że cztery piąte nastolatków i dorosłych podejmuje naukę czegoś nowego z poczuciem, że to przerasta ich możliwości? Każde dziecko kocha się uczyć nowych rzeczy, ale z wiekiem traci ten entuzjazm mniej więcej na etapie szkoły podstawowej i nauka zaczyna przychodzić mu z trudnością. Jak to się dzieje? Train Brain rożni się od innych szkół językowych właśnie tym, że o tym wiemy i wiemy jak temu zaradzić!

Zapraszamy Was na ponowne odkrycie jaką frajdę może sprawiać nauka! Proponujemy Wam kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla tych, którzy chcą podszkolić język w specyficznej dziedzinie, twórcze przedpołudnia dla maluchów oraz korepetycje dla dzieci i młodzieży z wybranych przedmiotów.

A gdzie ta frajda? OTÓŻ wszystkie nasze zajęcia poprzedza diagnoza dotycząca Waszego INDYWIDUALNEGO stylu uczenia się! Wierzymy głęboko w to, że KAŻDY może nauczyć się WSZYSTKIEGO i to W KAŻDYM WIEKU pod warunkiem, że metody i narzędzia, jakich w tym celu użyje, będą dostosowane do jego naturalnych predyspozycji. Poza diagnozą, każdy nasz kurs językowy i korepetycje rozpoczynają się od szkolenia „JAK SIĘ UCZYĆ”, na którym nauczymy Was, jak w różny sposób przyswajać wiedzę, jakie techniki zapamiętywania można stosować i generalnie jak to zrobić, aby uczenie się było ekscytującą przygodą, a nie nudnym obowiązkiem. Co ważniejsze – damy Wam narzędzia i wiedzę o sobie, które będziecie mogli wykorzystywać w innych dziedzinach przez całe życie, a u nas przećwiczycie je na kursach językowych.

Nie odkrywamy Ameryki. Train Brain to nowa inicjatywa powstała w miejscu Szkoły Języków Obcych Language Station, istniejącej w Warszawie od ponad 8 lat. Korzystamy z ich doświadczenia oraz z metod nauczania znanych w pedagogice i psychologii rozwojowej od wielu lat. Nasi nauczyciele i lektorzy wykorzystują techniki nauczania polecane przez Colina Rose’a (Zabawy Fundamentalne), Tony’ego Buzana (rozwój Inteligencji Wielorakich, Mapy Myślenia/Pamięci) oraz Howarda Gardnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *